×
Наприклад: ПБФ 175, ФЕЛ 171

ПБФ

Мрієте про кращу інженерну освіту? Не уявляєте свого життя без новітніх технологій й прагнете зрозуміти, як працюють гаджети, які покращують наше життя? Хочете щодня вдосконалювати наш світ? Тоді запрошуємо Вас до приладобудівного факультету Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»!

Навчання на приладобудівному факультеті – це органічне поєднання фундаментальних та загально-інженерних дисциплін з науковими дисциплінами спеціальностей. Знання отримані на приладобудівному факультеті забезпечать можливість не тільки самоосвіти впродовж всього життя, але й ефективну адаптацію до постійно змінюваних зовнішніх умов. Випускник факультету стане «креативним директором» власного життя та власного кар’єрного зростання.

На приладобудівному факультеті активно реалізується принцип «Освіта через дослідження». Студенти беруть участь в розробках та науково-дослідних проектах. На факультеті щорічно проходять науково-технічні конференції «Ефективність інженерних рішень в приладобудуванні» та «Погляд у майбутнє приладобудування».

Для забезпечення високої якості підготовки та конкурентоспроможності випускників велика увага приділяється інтеграції та співробітництву з працедавцями та стратегічними партнерами.

Бакалаври та магістри проходять стажування та постійно беруть участь у програмах академічної мобільності.

Наші молоді фахівці працюють на підприємствах оборонної, фармацевтичної та приладобудівної промисловості, енергетичних підприємствах, на підприємствах всіх видів транспорту, у відділах будь-яких компаній та організацій, пов’язаних з проектуванням, створенням та випробуваннями приладів та засобів автоматизації.

Знання та вміння отримані на приладобудівному факультеті – це інтелектуальний капітал, який дозволить впевнено відчувати себе у будь-яких економічних умовах.