×
Наприклад: ПБФ 175, ФЕЛ 171

НН ІАТЕ

Провідні фахівці в галузі атомної та теплової енергетики, теплотехніки і теплофізики, розробники теплоенергетичних установок теплових та атомних електростанцій, найкращі фахівці з теоретичної та промислової теплотехніки, автоматизації теплоенергетичних процесів, автоматизації проектування енергетичних процесів і систем – це випускники теплоенергетичного факультету. Енергетика України – наша сила та міць.

У наших лавах об’єднано технічні напрями та економічні науки, ми пропонуємо всі шляхи для розвитку майбутнього фахівця широкого профілю, людини, що прагне творити сьогодення і не зупиняється на досягнутому. Ми готуємо майбутніх фахівців із атомної енергетики та програмістів, спеціалістів із автоматизації теплоенергетичних процесів та впровадження новітнього програмного забезпечення.

Навчально-науковий інститут атомної та теплової енергетики успішно вирішує покладені на нього завдання підготовки інженерних та наукових кадрів для енергетики України, проведення актуальних досліджень та нових високоефективних технічних розробок.