×
Наприклад: ПБФ 175, ФЕЛ 171

ХТФ

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» – найбільший та найкращий вищий навчальний заклад в Україні, лідер технічної освіти та провідний науковий комплекс. А найкращих хіміків готують на хіміко-технологічному факультеті. Створений факультет разом із КПІ у 1898 році, а головою першої Державної екзаменаційної комісії був сам Д.І. Менделєєв.


Наші студенти опановують сенсорну техніку та моніторинг навколишнього середовища, розробку медичних препаратів (нейропротектори та антивірусні препарати), високоефективних препаратів для очищення поверхні водоймищ і стічних вод від нафтопродуктів, нових функціональних керамічних матеріалів, впроваджують новітні екологічно-чисті технології та реагенти для одержання питної води і очищення стічних вод, створюють нові поліфункціональні композиційні склади косметичних засобів, досліджують техногенну безпеку хімічних виробництв та інгібіторні методи захисту металів в технологічних та біологічних середовищах.


В наш час привабливою є екологічна освіта. Дійсно, кожне підприємство має свій підрозділ, який відповідає за екологічну безпеку виробництва. Але пам’ятай, що промислова екологія неможлива без розуміння хіміко-технологічних процесів. При обранні екологічної освіти перевагу слід надавати тим університетам, в яких ця освіта здійснюється в хімічних або хіміко-технологічних підрозділах і обов’язково на базі хімічних дисциплін.


На хіміко-технологічному факультеті Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» кожна випускова кафедра гарантовано надає повноцінні інженерно-екологічні знання, які дозволяють випускникам вирішувати екологічні проблеми будь-якої складності, як це і притаманно всім хімікам-технологам у XXI столітті.

Випускники ХТФ мають змогу реалізувати себе в одному з трьох напрямів:

1. Працювати в українських та закордонних виробничих компаніях («Екософт», ПТК «Агромат», ТОВ «Люксофт-Україна», P&G Ukraine, «Collini» та ін.);

2. Займатись розвитком науки в українських та закордонних установах (Міжвідомче відділення електрохімічної енергетики НАН України, Державний науково-дослідний експертно-криміналістичний центр, Інститут органічної хімії НАН України та ін.);

3. Продовжувати наукові дослідження ХТФ, вступивши до аспірантури та докторантури.