×
Наприклад: ФІОТ, Математика

Новини ДНВР — Інструкція з розміщення та поселення в гуртожитки для 1 курсу бакалаврату

На сайті Департаменту навчально-виховної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського розміщено інформацію про поселення та розміщення в гуртожитки для 1 курсу бакалаврату.

Детальніше на сайті ДНВР.

За ВСІМА студентами 1-го курсу бакалаврату, які вказали при подачі документів, що потребують гуртожиток – будуть обов’язково заброньовані ліжко-місця у гуртожитках. Інформація про бронювання ліжко-місця для кожного іногороднього здобувача освіти із зазначенням гуртожитку буде розміщена на офіційних ресурсах факультету/інституту з 18 вересня 2020 року (після остаточного формування груп на факультетах/інститутах).

На час проходження очного навчання (відповідно графіку прибуття факультетів/інститутів на очний тиждень, див. картинку у статті) студенти будуть РОЗМІЩЕНІ у вільні кімнати з дотриманням санітарно-епідеміологічних норм по 2 особи в кімнаті. За бажанням, ви можете поселитися на заброньоване за вами ліжко-місце в гуртожитку після завершення очного тижня навчання. Це можна зробити відповідно до порядку поселення.

РОЗМІЩЕННЯ студентів на очний тиждень навчання – це НЕ ПОСЕЛЕННЯ!

Всі першокурсники будуть поселені групами за наступною чергою:
• Поселення студентів пільгових категорій.
• Поселення студентів, за бажанням, після розміщення на тиждень очного навчання.

При поселенні ЗНІМАТИСЬ З РЕЄСТРАЦІЇ у Центрі надання адміністративних послуг за попереднім місцем проживання НЕ ПОТРІБНО!

Звертаємо вашу увагу, проживання в гуртожитку можливе без реєстрації місця проживання за адресою гуртожитку! У такому разі зніматися з військового обліку (для чоловіків) НЕ ПОТРІБНО! Якщо ж ви плануєте змінити місце реєстрації, то військовозобов’язані студенти і призовники повинні ОБОВ’ЯЗКОВО стати на військовий облік в Солом’янському райвійськкоматі в м. Києві відповідно до порядку.

Вартість та реквізити для оплати проживання, карта гуртожитків, необхідні документи, процедури розміщення та поселення – все у статті.

ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!