×
Наприклад: ПБФ 175, ФЕЛ 171

Як зареєструватись на ЄВІ / ЄФВВ вступникам, які завершують навчання в 2024 році на бакалаврському рівні в КПІ ім. Ігоря Сікорського

Реєстрація здійснюється в системі “Електронний кампус”.

1. Для реєстрації необхідно зайти в модуль «Вступ 2024 (магістратура)».

2. Перед початком реєстрації уважно та повністю прочитати інструкцію (при реєстрації можна відкрити її в окремій вкладці браузера).

3. Заповнити анкету в електронному вигляді.

4. При заповненні анкети необхідно звернути увагу на наступне:

4.1. Перевірте дані, які автоматично підтягнулись для вас у анкеті – прізвище, ім’я та по батькові, дата народження, паспортні дані, реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП). У разі розбіжностей (змінено ім’я чи прізвище, змінено паспорт, не вистачає нулів в номері паспорта) – внесіть необхідні виправлення та ще раз уважно перевірте. Якщо в зв’язку з воєнним станом ви не змогли оновити документ, що посвідчує особу (паспорт або посвідка), а його термін дії сплив, все одно треба вказати дані наявного документа.

4.2. Оберіть спеціальність, за якою ви бажаєте вступити на навчання до магістратури. Єдиний вступний іспит (ЄВІ) складається для всіх спеціальностей. Єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) – для спеціальностей 051 Економіка, 054 Соціологія, 061 Журналістика, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг, 081 Право, 121 Інженерія програмного забезпечення, 122 Комп’ютерні науки, 123 Комп’ютерна інженерія, 124 Системний аналіз, 125 Кібербезпека та захист інформації, 126 Інформаційні системи та технології, 281 Публічне управління та адміністрування.

4.3. Оберіть іноземну мову (англійська, французька, німецька чи іспанська), яку ви бажаєте складати. Вибір не прив’язаний до тієї мови, яку ви вивчали в університеті. Доцільно обрати мову, яку ви знаєте найкраще.

4.4. Оберіть населений пункт, у якому ви бажаєте складати ЄВІ.

4.5. Зазначте дійсний номер телефону для зв’язку.

4.6. Зазначте дійсну адресу електронної пошти для зв’язку.

4.7. За наявності надайте інформацію щодо необхідності створення особливих умов для проходження тестування, що підтверджується копією медичного висновку про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання за формою первинної облікової документації №086-3/о.

5. Для завершення реєстрації завантажте бланк заяви-анкети за посиланням (.docx, .pdf) та заповніть її. Заяву-анкету можна роздрукувати та заповнити власноруч або заповнити відповідні поля в текстовому редакторі. За бажанням, можна скористатися online версією заяви-анкети в Google Документах. (після переходу за посиланням, в меню Файл оберіть: Копіювати, збережіть документ на свій Google Диск та заповніть необхідні поля). Заяву-анкету необхідно заповнювати розбірливо, для уникнення неоднозначних трактувань написаного тексту. В заяву-анкету необхідно буде перенести частину даних з заповненої реєстраційної форми, зокрема треба зазначити:

5.1. Заклад освіти – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (вже заповнено).

5.2. Спеціальність, на яку планується вступ.

5.3. Прізвище, ім’я, по батькові вступника.

5.4. Дата народження вступника (в форматі ДД.ММ.РРРР).

5.5. Дані документа, що посвідчує особу.

5.6. Реєстраційний номер облікової картки платника податків.

5.7. Інформацію про здобутий рівень освіти або про заклад освіти, який закінчує вступник – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (вже заповнено).

5.8. Контактний телефон.

5.9. Інформація щодо необхідності створення особливих умов для проходження тестування, що підтверджується копією медичного висновку про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання за формою первинної облікової документації №086-3/о.

5.10. Необхідність проходження ЄВІ (так/ні)

5.11. Іноземна мова ЄВІ (англійська, німецька, французька або іспанська)

5.12. Населений пункт для складання ЄВІ. (перелік міст: в Україні, за кордоном)

Якщо ви знаходитесь за кордоном – не зволікайте! Кількість місць у закордонних пунктах тестування обмежена. Після досягнення граничної кількості зареєстрованих учасників, можливість реєстрації в тому чи іншому місті буде автоматично заблоковано Українським центром оцінювання якості освіти і ви втратите можливість складати вступні випробування саме там.

5.13. Необхідність проходження ЄФВВ (так/ні)

5.14. Населений пункт для складання ЄФВВ. (перелік міст: в Україні, за кордоном)

Зверніть увагу, що ЄФВВ проводиться не у всіх містах, де проводиться ЄВІ. Деякі закордонні пункти тестування передбачають неповний перелік предметних тестів ЄФВВ для складання. Якщо обрано 2 предметні тести ЄФВВ, то вони будуть складатись в одному місті.

5.15. Назви предметних тестів ЄФВВ, з яких планується проходження вступних випробувань (не більше двох).

5.16. Умови отримання екзаменаційного листка (особисто у відбірковій комісії або поштову адресу для відправлення)

5.17. Зазначити ім’я та прізвище та поставити підпис.

5.18. Зазначити додатково подані документи (сканкопії).

Після внесення всіх даних до заяви-анкети, перевірте їх правильність!

Заповнену власноруч заяву-анкету необхідно відсканувати у форматі .pdf або зберегти заповнений в електронному вигляді документ у форматі .pdf (розмір файла не повинен перевищувати 1 Мб). Заповнений електронний варіант заяви-анкети (файл у форматі .pdf) необхідно підписати особистим кваліфікованим електронним підписом. Для підпису можна скористатись файловим ключем, наприклад від Приватбанку, або сервісом Дія.Підпис (як підписати файли електронним підписом?). Формат файлу з електронним підписом повинен бути одним з наступних: .pdf (PAdES), .p7s (CAdES), .asice (ASIC-E), .asics (ASIC-S).

6. Відсканувати документ, що посвідчує особу, який зазначено в заяві-анкеті (паспорт або закордонний паспорт – для громадян України, посвідка на постійне проживання або інший документ, що посвідчує особу та підтверджує її спеціальний статус – для іноземних громадян). Саме з цим документом вступник має з’явитись до пункту тестування.

Для успішної реєстрації необхідно надіслати сканкопії обох сторін ID-картки або 1,2 сторінок паспорта-книжки (за наявності вклеєних фото на 3-5 сторінках їх треба надіслати також), або сторінки закордонного паспорта з фото (перший розворот), або посвідки на постійне місце проживання (всі сторінки або обидві сторони посвідки з безконтактним електронним носієм).

Зберегти відскановані зображення в один файл у форматі .jpg розміром до 1 Мб.

7. Відсканувати облікову картку платника податків або паспорт громадянина України, до якого внесено дані про РНОКПП або документ, що підтверджує причину невнесення до анкети інформації про РНОКПП (для громадян України, які в установленому законодавством порядку відмовилися від прийняття РНОКПП – паспорта громадянина України, у якому проставлено відмітку про відмову від прийняття РНОКПП).

Зберегти відскановане(ні) зображення в один файл у форматі .jpg розміром до 1 Мб.

8. Відсканувати фотокартку для документів із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника (на білому / світлому фоні, співвідношення сторін зображення 3х4).

Зберегти відскановане зображення в файл у форматі .jpg розміром до 1 Мб.

9. Завантажити відскановані документи (паспорт, РНОКПП та фото) та заяву-анкету, підписану кваліфікованим електронним підписом у форматі .pdf (PAdES), .p7s (CAdES), .asice (ASIC-E), .asics (ASIC-S), у відповідні поля анкети.

10. Уважно перевірте внесені дані та завантажені документи.

11. Натисніть «Зберегти». Ваша анкета буде надіслана відповідальному за реєстрацію. Стежте за змінами статусу вашої анкети у розділі Вступ-2024 (Магістратура). У разі виникнення проблем, зв’яжіться з відповідальним по факультету / навчально-науковому інституту за телефоном гарячої лінії (перелік гарячих ліній факультетів та навчально-наукових інститутів https://pk.kpi.ua/phones/).