Наскільки великі шанси виграти у казино? Як спрогнозувати коливання курсу акцій? На ці питання фортуни може дати відповідь теорія ймовірностей. Процес утворення кристалів, шифрування та декодування текстів, передача сигналів каналами зв’язку, розпізнання зображень – ці та інші важливі задачі неможливо розв’язати без знання математичних методів. Існує безліч технічних застосувань, які потребують спеціалістів з теорії масового обслуговування, аналізу часових рядів та випадкових полів. Хочеш бути серед провідних фахівців у галузі математики? Тоді наша спеціальність саме для тебе!
Метою освітньої програми є підготовка спеціалістів з теорії ймовірностей, страхової та фінансової математики, математики фондових ринків, ризик-менеджменту, криптоаналізу. При підготовці здобувачі вивчатимуть методи фінансових розрахунків та ключові структури теорії фінансів; моделі дискретного та неперервного ринків цінних паперів; математичні задачі відбору проектів для фінансування інвестицій; фінансову інженерію, фінансову математику фондового ринку; стохастичні моделі динаміки фінансових активів і показників; імовірностно-статистичні моделі та методи стохастичного числення для аналізу ринкового ризику.
Метою освітньої програми є підготовка фахівців у галузі математики, здатних аналізувати і розв’язувати складні комплексні задачі та застосовувати основні математичні теорії для моделювання природничих, технічних та соціальних процесів, поглиблювати і поширювати наукові знання у сфері математики шляхом інтернаціоналізації та інтеграції освіти, наукових досліджень та інноваційної діяльності.
Метою освітньої програми є підготовка фахівців в галузі математики, здатних аналізувати і розв’язувати складні комплексні задачі, застосовувати основні математичні теорії для моделювання природничих, технічних та соціальних процесів та здійснювати дослідницьку та науково-педагогічну діяльність. Особливістю освітньої програми є здобуття професійних знань та навичок з формування і аналізу математичних моделей у страховій галузі та фінансовій математиці.
Метою освітньої програми "Математика" є якісна підготовка висококваліфікованих, конкурентоспроможних фахівців наукового ступеня доктора філософії в галузі математики і статистики за спеціальністю E7 Математика шляхом формування у них загальних та спеціальних компетентностей, достатніх для проведення в області математики самостійної, інтегрованої у європейський та світовий науково-освітній простір науково-дослідницької, педагогічної у закладах вищої освіти і практичної у суміжних областях діяльності, а також для спроможності оволодівати новими математичними теоріями та практиками, інформаційно-комунікаційними методами і технологіями. Мета освітньої програми відповідає стратегії розвитку КПІ ім. Ігоря Сікорського на 2020-2025 роки щодо формування суспільства майбутнього на засадах концепції сталого розвитку. Об'єктом вивчення та діяльності є математичні структури, концепції та ідеї для моделювання та розвитку теорії з метою пояснення та/або оптимізації природно-технологічних або суспільних-економічних явищ. Основними цілями навчання є підготовка фахівців, здатних розв'язувати комплексні проблеми в галузі професійної, наукової та дослідницько-інноваційної діяльності у сфері математики, що передбачає глибоке переосмислення наявних та створення нових цілісних знань. Теоретичний зміст предметної області: наукові теорії професійної та дослідницько-інноваційної діяльності в сфері математики, сучасні розробки й дослідження методів аналізу, синтезу, моделювання і обробки даних природничих, технічних, економічних та соціологічних досліджень.