×
Наприклад: ПБФ 152, ФЕЛ 171
Ваші бали ЗНО можно розрахувати за цим посиланням

053 Психологія

Життя сучасної людини – це світ високих технологій, незакінчений потік інформації, стрімкі трансформації та зміни, а ще й стреси, кризи та потрясіння. Професія психолога стає дедалі популярнішою та затребуваною у всіх сферах суспільства. Психологія – це ґрунтовні знання, безперервний розвиток і інтерес до своєї справи, вміння зрозуміти інших та знаходити відповіді на багато проблемних питань.

Наші студенти отримують фундаментальну психологічну освіту, опановують систему психологічних знань, базових категорій і понять, закономірностей, механізмів, методологічних підходів, пояснювальних принципів, які допоможуть ефективно розв’язувати комплексні задачі та практичні проблеми, брати участь у науково-прикладних дослідженнях, аналітичній та консультативній діяльності.

Ким би ви не прагнули стати у майбутньому – висококласним психотерапевтом, професійним психоконсультантом в сфері бізнесу чи політики, серйозним науковцем, вища психологічна освіта надасть вам широкий спектр можливостей, розкриє потенціал вашої особистості!

Наші досвідчені викладачі – професійні, дружні до студентів, цікаві та справедливі, завжди готові до діалогу та підтримки. Вони допоможуть на шляху до мрій, майбутніх перемог, особистісного та професійного зростання. Ми чекаємо саме на вас!

ВСТУП НА БАКАЛАВРАТ

  1. Необхідні результати НМТ або сертифікати ЗНО 2019-2021 та вагові коефіцієнти для вступу за кошти фізичних та/або юридичних осіб:
  2. 1. Українська мова - 0,35
  3. 2. Математика - 0,4
  4. 3. Історія України - 0,25
  5. 4. Мотиваційний лист
  6. Мінімальний конкурсний бал для вступу за кошти фізичних та/або юридичних осіб - 100

ВСТУП ДО МАГІСТРАТУРИ

  1. Вступ до магістратури не ведеться