×
Наприклад: ФІОТ, Математика
Ваші бали ЗНО можно розрахувати за цим посиланням

Соціологія

Як створити та правильно провести соціологічне дослідження? Що таке екзіт-пол, фокус-група, експертне опитування? Навчання за спеціальністю «Соціологія» допоможе тобі опанувати одну з найбільш творчих, цікавих і важливих професій в сучасному світі. Соціолог володіє широким спектром технологій збору та обробки інформації, вміє організовувати та проводити соціологічні, маркетингові та політологічні дослідження (від розробки програми дослідження до надання конкретних рекомендацій з їх подальшою практичною реалізацією), володіє програмами комп’ютерної обробки соціологічної інформації.

Соціолог володіє широким спектром технологій збору та обробки інформації, вміє організовувати та проводити соціологічні, маркетингові та політологічні дослідження (від розробки програми дослідження до надання конкретних рекомендацій з їх подальшою практичною реалізацією), володіє програмами комп’ютерної обробки соціологічної інформації.

Деякі приклади працевлаштування

Соціолог-аналітик, експерт з організації і проведення соціологічних досліджень, фахівець з урегулювання конфліктів та медіації, фасилітатор, провідний соціолог, керівник соціальних проєктів, менеджер відділу польових досліджень тощо.

Детальніше

Сертифікати ЗНО

  1. 1. Українська мова та література - 0,4
  2. 2. Математика - 0,3
  3. 3. Фізика, або Іноземна мова, або Історія України, або Хімія, або Географія, або Біологія - 0,3
  4. Мінімальний конкурсний бал - 125