×
Наприклад: ПБФ 152, ФЕЛ 171
Ваші бали ЗНО можно розрахувати за цим посиланням

081 Право

Підготовка фахівців за освітніми програмами «Господарське та адміністративне право і процес», «Інформаційне право та право інтелектуальної власності». Випускники також отримують знання в таких галузях права: кримінальне право і процес, цивільне право та процес, інформаційне право та безпека, інтелектуальна власність, міжнародне публічне та приватне право тощо.

 

Разом із фундаментальними правничими дисциплінами, студенти одержують поглиблені знання з питань правового регулювання комерційної та іншої господарської діяльності, корпоративних правовідносин, управлінської та зовнішньоекономічної діяльності, ринку цінних паперів, фінансового та банківського права, правових питань системи оподаткування, договірного права. Також отримують навички складання проєктів господарських договорів, процесуальних документів у судових справах, навчаються основам організації та здійснення юридичної практики.

 

Невичерпаність попиту ринку праці на фахівців в галузі права інтелектуальної власності обумовлена прискореними темпами науково-технічного прогресу. Все простіше стає порушувати авторські права та все складніше їх захищати.

Деякі приклади працевлаштування

Юрист, спеціаліст-юрисконсульт, експерт з питань інтелектуальної власності, патентний повірений, адвокат, прокурор, суддя, нотаріус, помічник-консультант народного депутата України, адвокат, державний реєстратор, головний консультант-інспектор, юрисконсульт з претензійно-позовної роботи, юрист з договірної роботи, спеціаліст тендерного відділу, менеджер з правового забезпечення, помічник адвоката, консультант із юридичних питань в апараті органів державної влади та місцевого самоврядування, спеціаліст з супроводу судового та виконавчого провадження, професіонал у галузі правознавства та прокурорського нагляду тощо.

Детальніше

ВСТУП НА БАКАЛАВРАТ

 1. Необхідні результати НМТ або сертифікати ЗНО 2019-2021 та вагові коефіцієнти для вступу за державним замовленням та за кошти фізичних та/або юридичних осіб:
 2. 1. Українська мова - 0,35
 3. 2. Математика - 0,25
 4. 3. Історія України - 0,4
 5. 4. Мотиваційний лист
 6. Мінімальний конкурсний бал для вступу за державним замовленням - 140
 7. Мінімальний конкурсний бал для вступу за кошти фізичних та/або юридичних осіб - 140

ВСТУП ДО МАГІСТРАТУРИ

 1. Необхідні сертифікати вступних випробувань:
 2. Магістерський комплексний тест:
 3. 1. Оцінка блоку магістерського комплексного тесту з іноземної мови або єдиного вступного іспиту з іноземної мови 2019-2021 років - 0,3
 4. 2. Оцінка блоку магістерського комплексного тесту з права або єдиного вступного фахового випробування 2019-2021 років - 0,7
 5. 3. Мотиваційний лист
 6. Мінімальний конкурсний бал для вступу за державним замовленням - 125
 7. Мінімальний конкурсний бал для вступу за кошти фізичних та/або юридичних осіб - 100