×
Наприклад: ФІОТ, Математика
Ваші бали ЗНО можно розрахувати за цим посиланням

Соціальна робота

Сфера соціального захисту населення є однією з найбільш пріоритетних у розбудові громадянського суспільства. Саме тому в нашій державі зростає попит на професію соціального працівника.


Соціальний працівник – це фахівець з надання допомоги різним категоріям населення. Він володіє усім спектром базових soft skills, які легко застосовуються у різних сферах і не обмежені вузькою професійною спеціалізацією. Емоційна та цифрова грамотність, критичне та екологічне мислення – основні інструменти соціального працівника. Саме вони входять у перелік найбільш затребуваних навичок до 2030 року за версією Економічного форуму у Давосі (2017 р.).

Крім того, соціальний працівник:

– глибоко розбирається у законодавчих аспектах надання соціальних послуг. Володіє всіма необхідними навичками для захисту людини у кризових ситуаціях.

– вміє ефективно вести переговори та володіє навичками виходу з конфліктних ситуацій.

– володіє навичками проєктного менеджменту.

– вміє працювати з групою та індивідуально, знає основи HR та мотивації.


Цій професії не загрожує вимирання через глобалізацію чи бурхливий розвиток цифрових технологій. Підтримка людини на робочому місці та консультація face-to-face стане невід’ємної частиною світу швидких технологій.

Сертифікати ЗНО

  1. 1. Українська мова та література - 0,45
  2. 2. Історія України - 0,35
  3. 3. Фізика, або Іноземна мова, або Математика, або Хімія, або Географія, або Біологія - 0,2
  4. Мінімальний конкурсний бал - 125