Розвиток сучасного світу неможливий без вивчення глобальних екологічних проблем та пошуку шляхів їх вирішення. Спеціальність «Екологія» саме для тих, хто цікавиться станом навколишнього природного середовища; прагне опанувати цикл гуманітарних, соціально-економічних, математичних, природничих дисциплін, що дозволяють сформувати екологічний світогляд; проводити екологічний аудит та експертизу підприємств; вивчати вплив антропогенних факторів на навколишнє середовище. Випускники спеціальності «Екологія» працюють в провідних міжнародних компаніях, підприємствах України, екологічних інспекціях, державних підрозділах екологічного напрямку, у проектних та науково-дослідних організаціях, у сфері проектування, дослідження та видобутку природної енергетичної сировини та підземних питних вод. Якісна екологічна освіта – запорука твого успіху у будь-якій галузі промисловості.
Політика «чистішого виробництва» - шлях до збереження ресурсів! Саме вона передбачає вдосконалення технологій з метою підвищення ефективності переробки сировини та використання енергії, зменшення антропогенного навантаження на навколишнє середовище.Рівень екологічної безпеки окремого підприємства і держави в цілому залежить від правильної організації заходів з охорони навколишнього середовища, що, в свою чергу, визначається кваліфікацією працівників підрозділів з охорони довкілля.Випускники працюють практично у всіх галузях народного господарства. Це промислові підприємства (ПАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця», ПАТ «КИЇВЕНЕРГО») та міжнародні компанії (Ecosoft, «Крамар Рісайклінг»), галузеві й академічні науково-дослідні інститути (ДУ «Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України», Інститут колоїдної хімії та хімії води імені А.В. Думанського НАН України), Міністерство охорони навколишнього природного середовища.
Виробнича діяльність суспільства має будуватися на науковому еколого-економічному прогнозі. При розробці прогнозів перехіду до сталого розвитку, необхідно керуватися принципами: пріоритет екології над економікою, оптимальне поєднання галузевого та територіального управління природокористуванням та екобезпекою, контроль за дотриманням вимог екологічного законодавства, інтеграція екологічного й економічного підходів до розвитку виробництв. Ці принципи потребують не тільки фахових знань, а й наукового підходу до вирішення екологічних проблем. Наукові традиції кафедри екології та технології рослинних полімерів, освітні та технічні можливості підготовки магістрів дають змогу реалізувати ваш науковий потенціал як на теренах України, так і в світових наукових та науково-бізнесових структурах.