Отримай відповіді на свої питання! База супергероїв «КПІ»
CПИСКИ ЗАРАХОВАНИХ

ВСТУП НА 1 КУРС (ЗА ДИПЛОМОМ МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА)

Якщо ти закінчив коледж чи технікум та одержав диплом молодшого спеціаліста, ти маєш право вступати на основі свого диплома до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» на перший курс, але навчатись за скороченою програмою 3 роки, замість 4. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти.

Якщо в КПІ є споріднена для тебе спеціальність (тобто така спеціальність, яка продовжує вже одержану тобою підготовку), ти маєш право скласти вступні випробування з профільних предметів або перезарахувати оцінки, одержані на Зовнішньому незалежному оцінюванні, якщо ти його складав, й претендувати на місця за державним замовленням, якщо вони надаються за цією спеціальністю.

Якщо спорідненою спеціальності в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» немає, тоді тобі потрібно скласти також додаткове випробування з відповідної спеціальності та в такому разі ти можеш претендувати тільки на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт).

Як перевірити, чи є в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» споріднена для тебе спеціальність? Все дуже просто – дізнайся точну назву та шифр спеціальності у твоєму дипломі молодшого спеціаліста та перевір за переліком. За результатами ти одержиш диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному рівні – у магістратурі.

Пам’ятай – якщо ти будеш складати екзамени у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут», тобі потрібно подати документи з 11 липня по 20 липня включно! Екзамени розпочнуться з 21 липня. Не впусти можливість!

Готовий обирати? Визначайся із факультетом та інститутом в межах НТУУ «КПІ»

Обери спеціальність та спеціалізацію!

Не розумієш, що краще саме для тебе? Запитай експертів – наша команда супергероїв КПІ зі студентів та випускників готова відповісти на всі твої питання!

Перевір себе – чи правильно ти обрав предмети під час Зовнішнього незалежного оцінювання?

Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії

Адреса Приймальної комісії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»

Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» в 2016 році (зі змінами)

Положення про прийом на навчання за освітньо-професійними програмами підготовки спеціаліста, магістра та за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» (зі змінами)


Перелік споріднених спеціальностей для молодших спеціалістів

Обсяг державного замовлення в НТУУ «КПІ» — заочна форма навчання та на базі ОКР «молодший спеціаліст»

Розклад вступних екзаменів, творчих конкурсів та співбесід на 1 курс

Вартість навчання за кошти фізичних та юридичних осіб в НТУУ «КПІ» у 2016 році

Згідно Розпорядження №5-98а від 22.06.2016 закріплено вартість навчання у 2016 році.